Doğum Günü Mesajları

Doğum  gunu tebrikler,idoğum günü mesajı,doğum günü mesajları,doğum günü sözleri,en güzel doğum günü mesajları


Doğum Günü Mesajları


Sağlığın sıhhatin yerinde olsun, cüzdanında para bulunsun, pastayın kreması bol olsun, doğum günün kutlu olsun.


Gelecek yaşın geçmiş yaşından daha güzel olsun, üzüntüler senden uzak olsun, tüm dileklerin gerçek olsun, doğum günün kutlu olsun.


Sana doğum günün hediyesi olarak kalbimi gönderiyorum zaten bende emanetti doğum günün kutlu olsun.


Doğum günü pastan kat kat olsun, gülüşün ilkbahar güneşini kıskandırsın, mutluluk yoldaşın olsun, doğum günün kutlu olsun.


Hayata tutunma sebebim, yaşama kaynağım biricik prensesim doğum günün kutlu olsun.


Sağlık, mutluluk, başarı ve birazcık da para hep seninle olsun. Yeni yaşın kutlu olsun. doğum günü mesajları


Dostlar uzakta duran yıldızlar gibidir, onları her zaman sık sık göremezsin fakat senin için sürekli var olduklarını ve seni düşündüklerini hissedersin. Doğum günün kutlu olsun.


Keder ve hüzün  yıldızlar kadar uzak, neşe ve mutluluk şah damarın kadar yakın, umutların gerçek, mutlulukların sonsuz olması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.


Allah’tan dileğim yeni yaşında hayatın en güzelini yaşar, başarı basamaklarını koşarak tırmanırsın ve yüzün sürekli güler.  Sevgiyle kalman ve bir ömür boyu mutlu olman dileğiyle Doğum günün kutlu olsun.


Biliyorum üzülüyorsun bir yaş daha yaşlandım diye, seviniyorsun yeni bir yaşa girdim diye. Yeni yaşının dilediğin gibi yaşaman dileğiyle doğum günün kutlu olsun. 


Uzaktayım diye üzülme önemli olan kalplerimizin bir olması hadi yeni yaşına üfle mumları doğum günün kutlu olsun Aşkım. Doğum günü mesajları


İnsan hayal kurar ve bunları gerçekleştirmek için yaşar senin de hayallerinin gerçek olacağı bir yıl olması dileğiyle doğum günün kutlu olsun.


Doğum günleri içerisinde en güzeli senin olsun doğum günün kadar yeni bir yaşın olsun, doğum günün kutlu olsun.


Doğum gününde mumları üflerken yanında olmak ve gözlerindeki mutluluk ışığını görmek isterdim. Seni seviyorum Birtanem doğum günün kutlu olsun.


Doğum bir başlangıçtır ve ondan sonraki her doğum günü yeni bir yaşın başlangıcıdır. Yeni yaşında mutluluklar dilerim. Doğum günün kutlu olsun.Paketledim hediyeni, yolladım çiçeğini, gönderiyorum mesajını, geliyorum hazırla pasta tabağımı doğum günün kutlu olsun.Doğum günü mesajları


Mumlara üflerken aşkımızı, mutluluğumuzu ve bir ömür boyu beraberliğimiz dile, doğum günün kutlu olsun aşkım.


Kır çiçeklerinin en narini, mavi denizlerin en masumu, prenseslerin en güzeli doğum günün kutlu olsun. Seni Seviyorum.


Kutlayacak olduğun bu doğum gününde senin yanında olamadığımın üzüntüsü içerisindeyim. Yanında olmak mutluluğunu görmek,sevincini paylaşmak isterdim. Doğum günün kutlu olsun.


Biliyorum üzülüyorsun bir yaş daha yaşlandım diye, seviniyorsun yeni bir yaşa girdim diye. Yeni yaşının dilediğin gibi yaşaman dileğiyle doğum günün kutlu olsun.Bir defter olan hayatında bu sayfada bitti yeni tertemiz sayfayı gönlünce doldurman dileğiyle doğum günün kutlu olsun. Doğum günü mesajları


Yüce Mevlam sana yeni yaşında başarı,mutluluk versin. Üzüntüleri senden uzak etsin. Ad günün kutlu olsun.


Sevmek, gülmek, umut bunların hayatından hiçbir zaman eksik olmaması dileğiyle yeni yaşını kutlarım. Doğum günün kutlu olsun.


Doğum gününde pasta alınır mumlar yakılır hadi dilek tut üfletilir ve hep bir ağızdan iyi ki doğdun şarkısı söylenir. En güzel doğum gününün senin olması dileğiyle Doğum Günün Kutlu olsun.


Vurur yüze ifadesi doğum günün kutlu olsun Bitanesi


Yeni yaşın sana dilediğin tüm güzellikleri getirsin, geçmişte yaşamış olduğun tüm üzüntülerini, dertlerini unuttursun. Doğum günün kutlu olsun.


Pastan kremalı, mumun alevli, yeni yaşın neşeli, tuttuğun dileğin gerçek doğum günün kutlu olsun.


Doğum günün pastandaki her mumun ışığı hayatını aydınlatsın, aydınlık mutlu bir yaşam senin olsun doğum günün kutlu olsun. doğum günü mesajları


Yeni yaşının sana en çok istediğin aşkını getirmesi dileğiyle doğum günün kutlu olsun benim biricik arkadaşım.


Vurur yüze ifadesi doğum günün kutlu olsun Bitanesi


Her zaman olduğu gibi etrafına neşe saçıyorsun her zaman mutlu ol bütün güzellikler seninle olsun. Doğum Günün Kutlu olsun.


Doğum günü pastana eklenen her mumun sana umut ve neşe getirmesi dileğiyle yeni yaşın kutlu olsun.


Mumlara üflerken beni dilemeyi unutma doğum günün kutlu olsun. Seni Seviyorum.

Konuya benzer diğer yazılar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir